YapılarıTecrübeyle, Güvenle, Sevgiyleİnşa Ediyoruz.

Firma Profili

1990 yılından bu yana sahip olduğu iş ahlakı ve çalışma prensibi edindiğimiz tecrübe ve güvenilirlik genç ve dinamik çalışanlarımız kendini işine adamış yeniliğe açık olan Derebaşı Yapı kadromuz değişen gelişen ve hergün biraz daha globalleşen sektörde kalite ve markalaşma sürecini yakalamak için ilkeli bir çalışma hayatı benimsememizin bilincindeyiz.

Yüklendiğimiz çoğu proje zamanından önce ve mükemmel bir şekilde teslim edilmesinde en önemli etken olmuştur. Bizim de Derebaşı inşaat olarak geride bıraktığımız 20 yıl içeresinde izlediğimiz yöntem budur.

DEREBAŞI İnşaat LTD. ŞTİ. olarak bir aile şirketi olmanın getirdiği avantajlardan faydalanırken aynı zamanda verimlilik analizleride yapmakta ve böylece her düzeyde çalışanlarımızın mesleki gelişiminede gereken önemi vermekteyiz.

Kurum kimliğimizin müşterilerimiz tarafından bilinmesini sağlamak çalışanlarımızın yanı sıra müşterilerimizin de bilgisini sürekli çoğaltmak kalite anlayışımızı onlarla paylaşmak işlerin planlanması ve imalatların yapılması sırasında çevreye ve sağlığa zarar verecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak. Birlikte çalıştığımız ana yüklenici firmaların faaliyet alanlarımıza giren konulardaki tüm uygulamalarındaki çıkabilecek sorunlara optimal çözümler üretme firmamızın ana prensibidir.

Sektörde rekabetçi ve rekabete ayak uydurarak devamlı kaliteyi ön planda tutup kendimizi sürekli ölçmek ve iyileştirmek inşaat sektöründe saygın bir kültüre sahip işveren ve çalışanlar tarafından aranan ve seçilen bir firma yaratmaktır.

Scroll to Top